Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dn. 19.10.2022r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego i poznaliśmy jego nowy skład: przewodniczącym został Iwo Barański 3ST, zastępcami Bartosz Litewka 3ST i Fabian Polniak 4AP5. Pozostali członkowie SU: Oskar Satora 2B7, Szymon Cieślar 4AG5, Jacek Borowski 4AG5, Szymon Łakomski 4BG5, Bartosz Bialik 4BG5, Mateusz Ziaja 3B7, Kacper Szpałek 2A7, Oliwier Dyga 1ST, Arkadiusz Mącznik 2ST, Patryk Gocek 1C7 i Dominik Czaiński 1B7. Pani wicedyrektor Barbara Kowalik spotkała się z zarządem samorządu, aby pogratulować im wyboru oraz z przedstawicielami klas czwartych, by podziękować za ich dotychczasową działalność. Przy tej okazji omówiono również najważniejsze sprawy z życia szkoły i ustalono zasady dalszej współpracy.