ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to szczególny dzień dla Polaków. W naszej szkole 98 rocznica odzyskania niepodległości uczczona została uroczystym apelem.

Uczennica Wiktoria Szporko i jej koledzy Sebastian Czerw i Szymon Boroń z klasy 1 SM zaprezentowali społeczności Kilińskiego nietypową lekcję historii, w której zaprezentowali drogę Polski do niepodległości i portrety tych, którzy się szczególnie do tego przyczynili. Lekcji towarzyszyła prezentacja multimedialna przygotowana przez ucznia Piotra Kozłowskiego.

Uroczystość uświetniły pieśni legionowe i patriotyczne, które wspólnie śpiewali wszyscy uczniowie.

Apel został przygotowany pod kierunkiem nauczycieli : Małgorzaty Rodek-Stanek i Romana Bodziocha.