DNI PATRONA W „KILIŃSKIM”

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> DNI PATRONA W „KILIŃSKIM”

Od 21 lutego do 28 lutego 2017 roku w Technikum Nr 5 i ZSZ Nr 7 Samochodowo – Mechatronicznej obchodzone są DNI PATRONA.  Trwają okolicznościowe imprezy. Już niebawem poznamy zwycięzców MATEMATYCZNO – FIZYCZNEGO KONKURSU: „KILIŃSKI UCZY I BAWI”, przygotowanego przez Panią Teresę Krzystanek i Panią Agnieszkę Szewczyk. Z tej okazji, w środę 22 lutego, zgodnie z tradycją szkoły, uczniowie będą również rywalizować o tytuł MISTRZA w TURNIEJU SZACHOWYM i TURNIEJU WARCABOWYM, zorganizowanym przez Panią Elżbietę Gorzkowską. Natomiast w piątek, 24 lutego, będzie miało miejsce ważne – dla całej społeczności „Kilińskiego”- wydarzenie, a mianowicie UROCZYSTE OTWARCIE PRACOWNI MOTOCYKLOWEJ na Warsztatach Szkolnych. W programie znajdą się, między innymi: POKAZ DIAGNOSTYKI I NAPRAWY MOTOCYKLA w wykonaniu uczniów pod kierunkiem Pana Janusza Napory, FILMOWA PREZENTACJA SZKOŁY autorstwa Mateusza Króla oraz występ uczniów z Klubu Inspiracji Twórczej w scenicznej realizacji MAŁEJ FORMY TEATRALNEJ: „RUMAKÓW MI ŻAL…”autorstwa Pani Cecylii Bielnik. Na Warsztatach Szkolnych będzie można również zwiedzić WYSTAWĘ FOTOGRAFII INDUSTRIALNEJ autorstwa Mateusza Króla.