DEN

Uroczystości Dnia Edukacji Narodowej to święto całej społeczności szkolnej, więc w wyjątkowych nastrojach spotkaliśmy się w dn.13.10.2023r. na akademii, przygotowanej przez p. C. Bielnik i p. M. Solińskiego przy dźwiękach muzyki klasycznej i rozrywkowej w wykonaniu naszych uzdolnionych uczniów - P. Sojki z klasy 2MT i W. Łonaka z klasy 3ST Przede wszystkim jednak była to okazja, by docenić tych, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami i zaangażowaniem w pracę na rzecz szkoły. Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, p. Zbigniew Zalas przekazał listy gratulacyjne p. B. Kowalik, która w tym roku otrzymała nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty oraz p. M. Hajdeckiej, wyróżnionej nagrodą Prezydenta Miasta Sosnowiec.

Jednak laureatów było więcej. Nagrodę dyrektora otrzymali nauczyciele: p. M. Wasniewski, p. M. Wilk, p. P. Bąk, p. C. Bielnik, p. R. Bodzioch, p. A. Dębska, p. A. Gębicka, p. M. Janoszka, p. R. Krawczyk, p. A. Polok, p. M. Rodek-Stanek, p. R. Struxik i p. A. Szewczyk. Pan dyrektor odznaczył także pracowników administracji i obsługi: p. L. Kurek, p. I. Bronkowska, p. M. Bronkowski, p. A. Bubak, p. H. Malyhina, p. H. Przybyłecka i p. S. Wędzińska.

Dla kierownictwa szkoły z kolei kwiaty przekazała przewodnicząca Rady Rodziców, p. Katarzyna Jasiota. Gratulujemy, dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia realizacji pasji życiowych, nieskończonego zdrowia, dalszych sukcesów zawodowych  oraz wszystkiego co najlepsze.