Crowdsourcing w projekcie YEES

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Crowdsourcing w projekcie YEES

W dniu 09.03.2017 Klaudia Niedziela i Paweł Krakowski z klasy 3SM wraz z uczniem klasy 3L Technikum nr 6 oraz uczniami klas 1TAB i 2TAB Technikum nr 2 pracowali nad zadaniami na platformie Crowdsourcing projektu YEES. W gościnnych progach budynku CKZiU przy ul. Braci Mieroszewskich 42, pod opieką p. M. Hajdeckiej i p. B. Gębarowskiej, szkolnych koordynatorów projektu, uczniowie uczestniczyli w warsztatach przy analizowaniu firm i dzieleniu się pomysłami na platformie crowdsourcing. Opinie opracowali według wskazówek 2C Guideline for Digital Reputation.W wyniku spotkania uczniowie wykonali testy części kursu Cyfrowa Tożsamość Przedsiębiorstw oraz na tej podstawie przeanalizowali wskazane we współpracy firmy.Uczniowie ocenili projekt jako bardzo trudny, a uczestnictwo w warsztatach wyczerpujące, pomimo tego jednak prace odbywały się w przemiłej atmosferze partnerskiej współpracy i wspierania się nawzajem. Młodzież wykazała się kreatywnością i umiejętnością dzielenia obowiązków.