Szkolenie firmy Varta Automotive

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Szkolenie firmy Varta Automotive

Poznaliśmy już firmę VARTA Automotive należącą do koncernu Clarios. 26 marca p. Wojciech Bartnik, kierownik regionu przeprowadził u nas kolejne szkolenie, tym razem dla elektromechaników pojazdów samochodowych z klasy 2C7 i klasy 3B7. Współczesne pojazdy cechują się bardzo dużym zapotrzebowaniem na energię. Akumulatory stanowią „serce” pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto z systemem Start-Stop, zwykły samochód osobowy, motocykl, samochód użytkowy, samochód ciężarowy czy pojazd sportowy. Dlatego specjalistyczna wiedza na ich temat jest taka ważna w kształceniu w branży motoryzacyjnej. Uczniowie wynieśli jej naprawdę dużo z tego spotkania, a najbardziej zaangażowani - Patryk Gocek i Filip Hudy zostali docenieni przez prowadzącego i otrzymali specjalne zestawy firmowych upominków.