Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ślubowanie klas pierwszych

Tradycją naszej szkoły jest uroczyste ślubowanie klas pierwszych Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 7 Samochodowo-Mechatronicznej i Technikum Nr 5 Samochodowo-Mechatronicznego imienia Jana Kilińskiego. W tym roku odbyło się ono w dniu 24.09.2022. Ślubowanie odbyło się w dwóch turach – dla klas branżowych oraz dla klas technikum. Przedstawiciele uczniów złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, po czym pani dyrektor Barbara Kowalik wraz z kierownikiem Warsztatów Szkolnych panem Michałem Waśniewskim dokonali symbolicznego mianowania na uczniów klas pierwszych oraz wręczyli certyfikaty przyjęcia w poczet uczniów szkoły. W ten sposób stali się oni pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. Klasy otrzymały pudełka pełne słodkości, którymi mogły się nacieszyć podczas spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. Po części oficjalnej dwuosobowe drużyny z każdej klasy pierwszej uczestniczyły w konkursie wiedzy o szkole. Najlepsze okazały się klasy: 1MT5 (technikum) i 1c BS7 (szkoła branżowa). Uroczystość Ślubowania i konkurs dla klas I przygotowała i przeprowadziła klasa 3ST5.