Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Rok szkolny 2023/2024 powitaliśmy trochę później niż zwykle, bo dopiero 4 września. I będzie on naprawdę nowy. Do społeczności Kilińskiego ponownie dołączyło aż siedem klas, a zgromadzonych dziś uczniów, rodziców i nauczycieli powitali po raz pierwszy dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, p. Zbigniew Zalas oraz wicedyrektor Technikum nr 5 Samochodowo - Mechatronicznego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 7 Samochodowo- Mechatronicznej, p. Michał Waśniewski. Jak napisał dziś prezydent Sosnowca i absolwent Kilińskiego, p. Arkadiusz Chęciński: "To, że wakacje się kończą, to nic złego. Jutro rozpoczyna się nowa przygoda." A my życzymy wszystkim samych dobrych chwil w murach naszej szkoły!