OTK w naszej szkole

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> OTK w naszej szkole

W dniu 19.10.2016 podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, którego hasłem przewodnim w tym roku jest "Bądź autorem swojej kariery", gościliśmy uczniów klas trzecich Gimnazjum nr 16 i Gimnazjum nr 14 w Sosnowcu. Nasi goście z pasją i zaangażowaniem wykonywali wszystkie czynności, które zostały dla nich przygotowane w trakcie warsztatów zawodoznawczych związanych z nowoczesną diagnostyką pojazdów. Mamy nadzieję, że dzięki temu zaplanują swoją karierę zawodową w branży samochodowej, w czym chętnie pomożemy. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

W dniu 17.10.2016 uczniowie klas drugich technikum  i  Zasadniczej Szkoły Zawodowej spotkali się z panią Magdaleną  Padacz – doradcą zawodowym  z Ochotniczego Hufca Pracy . Uczniowie uzyskali  informacje na temat funkcjonowania  OHP  oraz  możliwości  uzyskania pomocy  w poszukiwaniu  pracy.