Nowy Rok Szkolny

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Nowy Rok Szkolny

Jak co roku, 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023 w „Kilińskim”. W obecności naszych gości - przedstawicieli firm współpracujących z naszą szkołą : pani Marty Wierzbickiej – szefa produkcji Spółdzielni Niewidomych Promet w Sosnowcu oraz pana Gracjana Gwiazdy – kierownika serwisu Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. w Sosnowcu, przywitaliśmy Grono Pedagogiczne i naszych nowych uczniów z klas pierwszych. Życzenia sukcesów, spełnienia marzeń i planów  w nowej szkole przekazali przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Bartek Bialik oraz pani wicedyrektor Barbara Kowalik. Pani wicedyrektor przypomniała również o rocznicy wybuchu II wojny światowej a następnie przekazała uczniom również życzenia skierowane od Ministra Edukacji i Nauki: „aby  czas szkolnej nauki był niezapomnianą przygodą, okresem zacieśniania koleżeńskich relacji, a nadto – przepustką do realizacji marzeń a także życzenia odwagi w odkrywaniu świata, wytrwałości w dążeniu do obranych celów i wielu osiągnięć”.