Nasza współpraca z firmami z branży motoryzacyjnej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Nasza współpraca z firmami z branży motoryzacyjnej

W dniu 3.10.2022 odbyło się szkolenie dla nauczycieli z programu do obsługi serwisu samochodowego - FIRMA 2000. Dzięki niemu można usprawnić proces przyjmowania, wyceny i naprawy pojazdów samochodowych. Oprogramowanie zawiera szereg funkcji niezbędnych dla organizacji pracy, takich jak: zlecenia naprawy, terminarz, fakturowanie, obsługa magazynu, szybka obsługa dostaw części. Program jest zintegrowany również z katalogami części zamiennych InterCars, dzięki czemu młodzież zapoznaje się dodatkowo z częściami dedykowanymi i zamiennikami. Oprogramowanie zostało w pełni zintegrowane z danymi HaynesPro, co daje dostęp do m.in. informacji odnośnie czasów napraw, przeglądów technicznych oraz profesjonalnej kalkulacji ceny usługi. Oprogramowanie zostało stworzone i udostępnione szkole bezpłatnie przez firmę ASCO Systemy Informatyczne. Natomiast firma Porsche zasponsorowała dla młodzieży dostęp do danych technicznych HaynesPro na okres pięciu lat.