I Rajd Mikołajkowy

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> I Rajd Mikołajkowy

W tym roku szkolnym po raz pierwszy zorganizowany został Rajd Mikołajkowy. W konkursie wzięło udział 9 uczniów. Mikołaje musieli wykazać się następującymi umiejętnościami: bieg na orientację, wyszukiwanie prezentów (kluczyk od samochodu), jazda autem w zimowej scenerii pod opieką instruktora jazdy p. A Szostaka, a wszystko to na czas.

Zmagania były bardzo emocjonujące, a Mikołaje dali z siebie wszystko Wyróżnieni zostali: M. Wiliński 2MS, M.Teliga 2MT, W. Zapart 2MT, F. Hudy 3B7, M. Mizgała 1ST. Trzecie miejsce w konkurencji zajął O. Dyga 2MS, drugie miejsce O. Satora 3B7, a pierwszy był D. Czaiński 2B7.

W nagrodę uczniowie otrzymali 30 minut dodatkowej jazdy samochodem. Za najładniejszy strój Mikołaja nagrodę otrzymał Pionka M. 1B7. Nagrody wręczyli p. dyr. M. Waśniewski, kierownik p. M. Wilk oraz instruktor jazdy p. A. Szostak.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy pozostałych za rok do wzięcia udziału w Rajdzie Mikołajkowym.