Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Uroczystość Ostatniego Dzwonka odbyła się w  Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA w dniu 26 kwietnia 2019 roku z udziałem Dyrekcji , Wychowawców, Nauczycieli Szkoły, Rodziców oraz przedstawicieli  PKP PLK i wyższych uczelni  naszego regionu.  Przemawiając do tegorocznych Absolwentów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Dyrektor – Pan Jacek Górski życzył wszystkim  właściwych wyborów przyszłej drogi zawodowej, powodzenia na egzaminach maturalnych a potem na studiach, ale przede wszystkim spełnienia osobistych marzeń i realizacji wszelkich zamierzonych celów życiowych.  Jak zawsze najlepsi Uczniowie odebrali  z rąk Pana Dyrektora nagrody, dyplomy, statuetki  i kwiaty. Po tej części uroczystości absolwenci pojawili się w budynku naszej placówki. Po krótkim spotakniu z wicedyrektorem szkoły Barbarą Kowalik wychowawcy klas wręczyli świadectwa ukończenia szkoły.