Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W dniu. 24.06.2022 zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Wyróżnieni zostali ci, którzy uzyskali najlepsze oceny i angażowali się w działania na rzecz szkoły. Na szczególne uznanie zasłużyli uczniowie, którzy za swoją pracę otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Ale dobre humory dopisały wszystkim. W szczególności uczniom i wychowawcom klas 2ST i 2C7, bo to właśnie oni odebrali specjalne czeki o wartości 1000zł od Rady Rodziców do zrealizowania po powrocie do szkoły w uznaniu za wyjątkowo wysoką frekwencję. Dla klas trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia zabrzmiał z kolei ostatni dzwonek. Młodsi koledzy przygotowali dla nich uroczyste pożegnanie i słodki poczęstunek, a pani dyrektor przekazała nagrody, gratulacje i wyraziła nadzieję, że absolwenci pozostaną częścią społeczności 'Kilińskiego", gdzie zawsze są mile widziani. Statuetkę Primus Inter Pares odebrał Olivier Biegun z klasy 3AP7, a my chcemy podziękować wszystkim za ich trzyletnią obecność i wspólne chwile spędzone w naszych murach.