Zakończenie kampania „Podaruj krew dla niepodległej”

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie kampania „Podaruj krew dla niepodległej”

23.11.2018 r. na parkingu Technikum nr 5 Samochodowo - Mechatronicznego odbyło się ostatnie pobranie  krwi w ramach kampanii „Podaruj krew dla Niepodległej”. Przedsięwzięcie miało na celu promowanie honorowego  krwiodawstwa oraz uczczenie stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W całej akcji zebrano prawie 25 litrów krwi!

Organizatorzy - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Kilińskiego 25 oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach składają serdeczne podziękowania dla wszystkich wspierających to przedsięwzięcie. Szczególne wyrazy uznania kierowane są pod adresem uczniów CKZiU, absolwentów szkoły, sosnowieckich policjantów oraz krwiodawców, którzy oddali krew.

Patronami medialny kampanii był Kurier Miejski, Wiadomości Zagłębia oraz Telewizja Polska S.A. Oddział w Katowicach.