W dn.27.04.2026r. uczniowie klasy 3A7, pod opieką swojego wychowawcy p. D. Wątorka, wykorzystali nagrodę od Rady Rodziców za najlepszą frekwencję. Czas spędzili w Pit Stóp Bowling, gdzie nie zabrakło sportowej rywalizacji przy torach bowlingowych oraz chwili relaksu przy pysznej pizzy. To był świetny sposób na wspólne świętowanie i integrację klasy – gratulujemy dobrej frekwencji i życzymy kolejnych sukcesów!
Galeria zdjęć:




