13.03. 2026 w klasach 1C7 oraz 1ST odbyły się zajęcia integracyjno-profilaktyczne pod hasłem „Wybierz kulturę. Z hejtem nie jesteś sobą!”. Spotkanie poprowadziły panie psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Sosnowcu – p. W. Tudaj-Waśko oraz p. W. Mroczek. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję lepiej się poznać, wziąć udział w ćwiczeniach integrujących klasę oraz zastanowić się nad tym, jak ważne są wzajemny szacunek, empatia i uważność na drugiego człowieka. Zajęcia były także okazją do rozmowy o hejcie oraz o tym, jak budować kulturę komunikacji opartą na życzliwości i poszanowaniu praw innych. Dziękujemy prowadzącym za inspirujące spotkanie i cenne wskazówki dla naszych uczniów!
Galeria zdjęć:








