STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

W dniu 24.11.2022r. odbyło się uroczyste wręczenie STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Miejscem uroczystości był Młodzieżowy Ośrodek Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie. Wśród 102 stypendystów znaleźli się również uczniowie naszego technikum: Bartosz Bialik (4AG5) i Szymon Oluszczak (2ST), którzy odebrali dyplomy z rąk Wicekuratora Oświaty, p. Jacka Szczotki oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty, p. Mirosławy Kolwas-Soczyńskiej. Zaproszeni goście wzięli udział w wirtualnej lekcji historii lokalnej przygotowanej przez Muzeum Miasta Jaworzna, a uroczystość uświetnił koncert zespołu instrumentalnego "Zadyrygowani". Stypendyści zostali również ugoszczeni słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez gospodarzy uroczystości. Naszym nagrodzonym gratulujemy tak ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych!