Studniówka 2023

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Studniówka 2023

W sobotni wieczór w dniu 25 lutego 2023 r. na balu studniówkowym wspaniale bawili się tegoroczni absolwenci Technikum nr 5 Samochodowo-Mechatronicznego w Sosnowcu. Miejscem ich najważniejszej w życiu zabawy była sala balowa restauracji „Moja Pasja” w Sosnowcu Milowicach. W balu studniówkowym uczestniczyli także przyszli maturzyści Technikum nr 4 Transportowego. Dla wszystkich uczestników były to niezapomniane chwile. Uczniowie rozpoczęli ten wieczór tradycyjnym polonezem, by chwilę później ruszyć na parkiet i bawić się w rytm muzycznych przebojów ostatnich lat. Uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi, dyrekcja szkoły i nauczyciele spędzili czas na pięknej zabawie. To jedyny taki bal na 100 dni przed maturą!