Spotkanie z Otylią Jędrzejczak

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Spotkanie z Otylią Jędrzejczak

W dn. 14.06.2018r. kilkoro naszych najbardziej zaangażowanych sportowo uczniów pod opieką p. P. Bąka uczestniczyło w niezwykłym spotkaniu  z reprezentantką Polski, złotą medalistką w pływaniu Otylią Jędrzejczak, które odbyło się w Miejskim Klubie „Muza”.  Spotkanie było kolejną edycją  programu profilaktycznego z poziomu profilaktyki uniwersalnej z udziałem „gwiazdy sportu”.  Wskazanie sportu jako sposobu spędzania czasu wolnego, alternatywnego do zachowań ryzykownych jest celem działań Otylii Jędrzejczak. „Sport to wspaniała przygoda życia, która uczy konsekwencji i determinacji w dążeniu do celu, a porażka to przystanek w drodze do sukcesu” to motto Otylii.  W  trakcie spotkania Otylia Jędrzejczak promowała trzeźwy styl życia, a także zachęcała sosnowiecką młodzież do sportowego i zdrowego stylu życia. Ponadto przedstawiła kulisy sportu i swojej kariery, a także poinformowała o programie profilaktycznym pn. „Mistrzynie w szkole”, który realizowany będzie przez Otylię Jędrzejczak wraz z mistrzyniami sportu w Sosnowcu we wrześniu 2018 r.