Rajd Górski

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Rajd Górski

W sobotę, 6 października 2018 roku, grupa 33 uczniów technikum i branżowej szkoły I stopnia  z „Kilińskiego” wzięła udział w tradycyjnym już rajdzie pierwszoklasistów CKZiU beskidzkimi szlakami. W pieszej wędrówce uczestniczyli również wychowawcy klas pierwszych: Pani Marzena Koniusz, Pani Teresa Krzystanek i  Pan Piotr Bąk oraz Pani Anna Polok. Tegoroczna trasa wiodła przez Beskid Śląski. „Kiliński” wyruszył z Doliny Wapienicy w Bielsku – Białej, żółtym szlakiem w kierunku Pod Szyndzielnią, skąd odejściem żółtym szlakiem przez przełęcz Kołowrót do odejścia niebieskiego szlaku w kierunku schroniska Stefankana metę rajdu. Na mecie, nad ogniskiem, uczestnicy rajdu piekli kiełbaski, a w schronisku czekała na nich gorąca herbata. Mimo zmęczenia, uczestnikom rajdu towarzyszył dobry humor, który potęgowała zaskakująco piękna pogoda.