Mikołajkowy Konkurs Wiedzy Powszechnie Znanej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mikołajkowy Konkurs Wiedzy Powszechnie Znanej

Dnia  7 grudnia 2018r. uczniowie Technikum Nr 5 i Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 7 bawili się, jednocześnie poszerzając swoją wiedzę ogólną w Mikołajkowym Konkursie Wiedzy Powszechnie Znanej.

W konkursie wzięły udział wszystkie klasy naszych szkół reprezentowane przez  3 osobowe drużyny. Zwyciężyła drużyna klasy III SM w składzie Wiktoria Szporko, Piotr Kozłowski oraz Sebastian Krygier, II miejsce zajęła reprezentacja klasy II ST a III klasy II SM.

W BSIS  po emocjonującej dogrywce z klasą IBZ wygrała 2AZ, w składzie  D. Niedziałkowski, A. Stępień i P. Szlęk II miejsce przypadło zatem druzynie z klasy pierwszej.

Nie tylko zwycięzcy, ale wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni przez Św. Mikołaja przede wszystkim za super wspólną zabawę.

A czy  Ty wiesz np. z jakimi miastami graniczy Sosnowiec? Albo ile wynosi suma kątów w kole?