Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

W dn. 28.04.2026r. trzech uczniów Technikum nr 5 Samochodowo - Mechatronicznego wzięło udział w XIX edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii 2026. Naszą szkołę godnie reprezentowali: Jakub Strojwąs z kl. 1SM, Mateusz Grudziecki z kl. 3MS i Alan Jaffar z kl. 3MS. Udział w konkursie to nie tylko sprawdzian wiedzy i umiejętności językowych, ale także świetna okazja do rozwijania pasji i zdrowej rywalizacji. Gratulujemy odwagi i zaangażowania. Trzymamy kciuki za wyniki.

Galeria zdjęć: