Konkurs wiedzy o danych osobowych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Konkurs wiedzy o danych osobowych
Po raz 15. obchodzimy w Polsce - Dzień Ochrony Danych Osobowych, którego celem jest uwrażliwienie ludzi na  potrzebę ochrony swojej prywatności i danych osobowych.
Z tej  okazji zamieszczamy prezentację na temat danych osobowych, zawierającą podstawowe informacje ( w zakładce  Twoje dane – Twoja sprawa).
29.01.2021 r.  w godzinach 9.00 do 14.00 odbędzie się konkurs z wiedzy online o danych osobowych,  na wszystkie zadane w nim pytania będzie można znaleźć  odpowiedzi w prezentacji. Śledźcie naszą stronę i  fb ponieważ  28 stycznia udostępnimy tam link z QR kodem do konkursu. Konkurs odbędzie się na platformie Microsoft Forms do której wszyscy z naszej szkoły mają dostęp przez Microsoft Teams. Najlepszych uczniów nagrodzimy, a wszyscy uczestnicy dostana punkty z zachowania  i wybranych przedmiotów. Zachęcamy do udziału w konkursie!

„Realna ochrona danych osobowych w zdalnej rzeczywistości”

To temat tegorocznej konferencji, jaką organizuje Urząd Ochrony Danych Osobowych w ramach obchodów XV Dnia Ochrony Danych Osobowych. Wydarzenie online odbędzie się 28 stycznia i będzie transmitowane za pośrednictwem strony internetowej UODO.