Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dzień Edukacji Narodowej

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole są nieco „nietypowe”. Nie możemy niestety spotkać się jak co roku na uroczystej akademii. Zatem klasa 2 BP5 przygotowała krótki filmik z okazji tego pięknego święta i życzeniami, które w imieniu społeczności szkolnej przekazał Samorząd Uczniowski. Zapraszamy do oglądania na Facebooku.

W imieniu całej społeczności szkolnej Technikum nr 5 i Branżowej Szkoły nr 7 im. Jana Kilińskiego w Sosnowcu,w tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym,w dniu święta wszystkich nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi,chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia:dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!

Dziękujemy za wszystkie starania, którewkładacie w nasze wychowanie iedukację.Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nasludzi mądrych i szlachetnych.Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudnei mozolne budowanie naszych wnętrz.Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszejpracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie,ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna.

Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemyi składamy najserdeczniejsze życzenia!