Dni Otwarte

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dni Otwarte

W dniach 9-10.06.2021r. odbyły się w Technikum nr 5 Samochodowo - Mechatronicznym i Branżowej Szkole I Stopnia nr 7 Dni Otwarte naszej szkoły. Goście – uczniowie szkół podstawowych oraz ich rodzice zwiedzali szkołę i warsztaty szkolne pod opieką naszych uczniów, trasą która wiodła przez specjalistyczne pracownie zawodowe, językowe i przedmiotowe. Odwiedzający brali czynny udział w uruchamianiu urządzeń mechatronicznych, projektowaniu układów elektrycznych, diagnostyce samochodowej oraz w projektowaniu w programie AutoCad. Dni Otwarte były sposobnością do rozmowy z nauczycielami, prezentacji nowoczesnego wyposażenia szkoły i oferty kształcenia, ale także do spotkań z absolwentami, którzy licznie przy tej okazji odwiedzili szkołę.