Bezpieczna Droga 2022

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Bezpieczna Droga 2022

W dniu.10.04.2022r. Stowarzyszenie Motocyklowe "Dawcy Uśmiechu" wraz z współorganizatorami - wśród których było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - zaprosili wszystkich Miłośników motoryzacji na wydarzenie "Bezpieczna Droga" czyli Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2022, które odbyło się na parkingu Auchan Sosnowiec. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji m.in. paradę motocykli, szkolenia pierwszej pomocy i szkolenia z Strażą Pożarną, animacje dla dzieci, pokazy na żywo zdarzeń drogowych, występy sceniczne i festyn rodzinny. Nasza szkoła zapewniła mobilny symulator jazdy, który jak zwykle cieszył się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Prezydenta Miasta Sosnowiec Arkadiusza Chęcińskiego.