Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18.
W Akademii uczestniczyli: przedstawiciele pracodawców, dyrekcja, grono pedagogiczne, przedstawiciele rodziców oraz uczniowie. W czasie uroczystości dyrektor  Barbara Kowalik nagrodziła najlepszych uczniów naszej szkoły za osiągnięcia naukowe, sportowe oraz zaangażowanie w wielu akcjach społecznych. Wzorem ubiegłych lat wyróżniający się uczniowie klas patronackich firm: Promet oraz Guhring zostali nagrodzeni finansowo za bardzo dobre wyniki w nauce i zaangażowanie we współpracę z pracodawcami. Uczniowie odebrali nagrody z rąk prezes firmy Promet Pani Ewy Bassy oraz Pana Aleksandra Halamy przedstawiciela firmy Guhring. Warto nadmienić, że w minionym roku szkolnym najlepszą klasą okazała się klasa I SM, która w nagrodę dostała 1000 na realizację wyjazdu klasowego. Życzymy wszystkim udanych, pogodnych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń.DO ZOBACZENIA 3 WRZEŚNIA.