Zajęcia pt. Stres przedmaturalny

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zajęcia pt. Stres przedmaturalny

Matura wiąże się z napięciem i długimi przygotowaniami. W przypadku tego rodzaju egzaminów, stres traktujemy zwykle jako coś przerażającego i niepożądanego. Trzeba jednak pamiętać, że nerwy również mogą być również źródłem pozytywnej energii. Tylko od nas zależy w jaki sposób wykorzystamy daną sytuację stresową. Mogli się o tym przekonać uczniowie klas 4ST i 4SM w dn.13.12.2017 podczas zajęć pt. "Stres przedmaturalny" prowadzonych przez wykładowcę Uniwersytetu SWPS. Dzięki temu nasi maturzyści zdali sobie sprawę, że mimo wszystkich trudności i stresu matura nie jest przeszkodą w życiu, a próbą, przez którą każdy przechodzi. Uświadomili sobie także, że jest to realne wyzwanie rozwojowe, które leży w zasięgu ich możliwości.