XIX Olimpiada Techniki Samochodowej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> XIX Olimpiada Techniki Samochodowej

W dniu 17 marca  6 uczniów naszej szkoły brało udział w finale XIX Olimpiady Techniki Samochodowej organizowanej przez redakcję „Auto Moto Serwisu” oraz Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. Olimpiada ma zasięg ogólnopolski i jest dofinansowana przez Ministra Edukacji Narodowej, który jest jej partnerem. Finaliści i laureaci olimpiady będą zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.Druzyna w składzie:

• Torbus Jakub
  • Lubera Wojciech
  • Szostek Artur
  • Kokosiński Kamil
  • Kaźmierski Kamil
  • Zawada Patryk

Niestety żaden z naszych zawodników nie zakwalifikował się do finałowej 10, która swoje końcowe zmagania zakończy w maju. W grupie ponad 400 uczestników najbliżej tego osiągnięcia był Wojciech Lubera. Opiekę nad uczestnikami oraz wcześniejsze przygotowania do Olimpiady, która odbywała się w Warszawie sprawowali mgr inż. Janusz Napora oraz mgr Rafał Struzik.