Wycieczka do Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wycieczka do Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego

06.11.2017 grupa młodzieży z klas trzecich pod opieką pani Agaty Dębskiej i Marzeny Koniusz udała się na wycieczkę do Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego. Uczniowie z klasy III ST i III SM uczestniczyli w wykładzie "ABC środków psychoaktywnych"- co każdy wiedzieć powinien. Poszerzyli swą wiedzę o rodzajach środków uzależniających, sposobów ich działania i negatywnym wpływie jakie wywierają na ludzkie zdrowie.

Drugą część spotkania stanowiły warsztaty, w czasie których młodzież doświadczalnie poznała zawartość chemiczną niektórych środków psychoaktywnych. Należy mieć nadzieję, że zwiększona świadomość dotycząca szkodliwości środków uzależniających powstrzyma wszystkich uczniów, nie tylko klas trzecich, przed ich zażywaniem.