Wigilijne spotkanie

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wigilijne spotkanie

Tradycyjne, jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia odbyła się Akademia wigilijna przygotowana tym razem przez mgr Romana Bodziocha oraz mgr Annę Gębicką.

Uczniowie przygotowali z tej okazji krótki występ artystyczny wprowadzając uczestników w atmosferę świąt. Była okazja choć na chwilę oderwać się od kłopotów dnia codziennego, posłuchać i wspólnie zaśpiewać kolędy, przypomnieć sobie niektóre zwyczaje, tak bardzo charakterystyczne dla polskiego Bożego Narodzenia. Potem były życzenia, łamanie się opłatkiem. Po Akademii młodzież spotała się w klasach organizując swoje Wigilie Klasowe. W tym dniu odbyła sie również wigilia zorganizowana przez Samorząd Szkolny w której uczesniczyło Kierownictwo szkoły.