VII Sosnowiecki Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> VII Sosnowiecki Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej

VII edycja Sosnowieckiego Konkursu Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej jest już za nami. Do II finałowego etapu, który odbył się w dniu 24.05.2018  zakwalifikowało się ośmiu uczestników. Konkurs, który ma za zadanie popularyzację wśród młodzieży gimnazjalnej wiedzy o technice i motoryzacji oraz propagowanie zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym odbywał się po raz siódmy . Główną nagrodę w konkursie- wysokiej jakości elektronarzędzie ręczne zdobyła uczennica z Gimnazjum nr 15 Maria Smoła.
No podium znaleźli się również następujący uczniowie:
Igor Długokęcki,
Adam Sobczak.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w czasie trwającego w tym dniu Festiwalu Zawodów.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie w przyszłym roku.