VI Sosnowiecki Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> VI Sosnowiecki Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej

VI edycja Sosnowieckiego Konkursu Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej jest już za nami. Do II finałowego etapu, który odbył się w dniu 19.05.2017  zakwalifikowało się pięciu uczestników. Konkurs, który ma za zadanie popularyzację wśród młodzieży gimnazjalnej wiedzy o technice i motoryzacji oraz propagowanie zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym odbywa się po raz szósty. Główną nagrodę w konkursie- wysokiej jakości elektronarzędzie ręczne zdobył uczeń z Gimnazjum nr 13 Jakub Boratyński.
No podium znaleźli się również następujący uczniowie:
Alex Puto,
Wojciech Mularczyk.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie w przyszłym roku.