Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbywającego się w naszej szkole w dniach  13- 17 listopada 2017r.  gościliśmy przedstawicieli rożnych instytucji takich jak :  Powiatowy Urząd Pracy, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu, swoją prelekcją zaszczyciła nas również pani Rzecznik  Praw Konsumenta z Urzędu Miasta w Sosnowcu. Ogromna grupa uczniów mogła również skorzystać z bardzo ciekawych i przydatnych w dalszym życiu młodego człowieka wskazówek podsczas wykładów na temat :

„Być przedsiębiorczym, zachowania przedsiębiorcze .”  oraz „Bezpieczne wyjazdy zagraniczne.” Nasi uczniowie mogli również skorzystać z ofert pracy prezentowanych podczas Targów pracy z czterech pobliskich okręgów. Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za współpracę i przekazana wiedzę, a uczniom życzymy dobrego spożytkowania uzyskanych informacji.