„Stop dopalaczom. Wybierz życie!”

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> „Stop dopalaczom. Wybierz życie!”

Zakład Doskonalenia Zawodowego Zespół Szkół w Sosnowcu po raz drugi zorganizował Sosnowiecki Marsz Młodzieży pod hasłem „Stop dopalaczom. Wybierz życie!”. Uczestnicy manifestacji przemaszerowali ulicami Sosnowca, spotkali się Prezydentem Miasta Arkadiuszem Chęcińskim i wraz z I wiceprezydentem Zbigniewem Byszewskim udali się do Parku Sieleckiego na występ raperów. Relacja z marszu pojawiła się w Teleexpresie Extra i Aktualnościach TVP3 Katowice. Na marsz zostały zaproszone wszystkie placówki oświatowe z terenu naszego miasta. Na zaproszenie odpowiedzieli też uczniowie Technikum nr 5Samochodowo – Mechatronicznego,  którzy pod opieką pedagoga, p. M. Dróżdż wzięli udział w marszu. W ten sposób nasza szkoła włączyła się w tą ważną inicjatywę i mogła zamanifestować swoją postawę radości życia wolnego od uzależnień.