Spotkanie z przedstawicielem firmy Coveris

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Spotkanie z przedstawicielem firmy Coveris

Jako wiodąca międzynarodowa firma produkcyjna, Coveris koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo, jakość oraz funkcjonalność produktów użytkowanych na co dzień. Poprzez partnerską współpracę z najbardziej rozpoznawalnymi markami na świecie, Coveris rozwija produkty niezbędne do zapewnienia ochrony szerokiemu spektrum wyrobów, od opakowań do żywności, przez środki medyczne, aż po urządzenia z dotykowymi ekranami w naszych kieszeniach, mając tym samym swój wkład w codzienne życie milionów ludzi. W dn. 24.05.2018 uczniowie klasy 3BZ uczący się na kierunku operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, spotkali się z przedstawicielem firmy Coveris, p. Moniką Porycką.  Pani Porycka przedstawiła specyfikę firmy oraz ścieżkę kariery, jaką odbywają zatrudnieni w Coveris pracownicy. Opowiedziała na pytania dotyczące pracy w firmie i zachęciła uczniów do podjęcia pracy po ukończeniu szkoły.