Przedstawiciele PORSCHE INTER AUTO w naszej szkole

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Przedstawiciele PORSCHE INTER AUTO w naszej szkole

W dniu 11.04.2018r. po raz kolejny odbyło się spotkanie uczniów szkoły z przedstawicielami Porsche Inter Auto Polska S.A.  Celem spotkania było przedstawienie propozycji udziału naszych absolwentów w 18-to miesięcznych stażach, po których uczestnicy mają gwarantowane zatrudnienie u lokalnego dealera marek: PORSCHE, AUDI, VW, VW Użytkowe, SKODA. Staże przygotowują do profesjonalnego wykonywania pracy w zawodach: mechanik/elektromechanik i doradca serwisowy. Oczywiście po zatrudnieniu możliwa jest dalsza ścieżka rozwoju i kariery w firmie. Staże są płatne i odbywają się wg autorskich planów szkoleń. Program rusza 1 września 2018, z uczestnikami zawierane będą umowy o pracę. Ponadto uczestnicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie u największego dealera w/w marek w kraju, profesjonalne szkolenia, rozwój osobisty, naukę języków obcych, Benefit System-Multisport, ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną.