Mikołajki w szkole

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mikołajki w szkole

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole. Tradycyjnie 6 grudnia Mikołaj dotarł do szkoły z koszem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. A podczas długiej przerwy gościliśmy już nie jednego, a kilku Mikołajów, którzy zaprezentowali się szerszej publiczności i jury w składzie p. wicedyrektor Barbara Kowalik, p. Roman Bodzioch i Wiktoria Szporko z ramienia Samorządu Uczniowskiego. Po emocjonujących konkurencjach jury ogłosiło wyniki:

III miejsce zajął Mikołaj Adrian z klasy 1SM

II miejsce ex aequo Mikołaj Patryk z klasy 1SM i Mikołaj Igor z klasy 1ST

I miejsce zajął Mikołaj Kamil z klasy 2ST i tym samym zapewnił swojej klasie specjalny voucher na „dzień bez pytania” ufundowany przez Panią Dyrektor.

Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!