"Kiliński" na szóstkę!!!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> "Kiliński" na szóstkę!!!

W dniach 16 i 23 października odbyły się Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłkę Nożną.
Brało w nich udział 13 sosnowieckich szkół. Reprezentantami naszej szkoły byli: Kamil Kasztan, Kacper Woźniak, Patryk Lisek, Adrian Ludwicki, Mateusz Kokosiński, Jakub Wilk, Jakub Żołędziewski, Przemysław Pierzgalski, Piotr Jurczyński, Denis Ozner i Patryk Siewniak.
Pierwszego dnia rywalizacji utworzone zostały trzy grupy, które rywalizowały o wejście do finałów.
Nasza szkoła wylosowała Technikum nr. 6, IV LO i II LO.
Dzięki bardzo dobrej grze i wygranej w dwóch z trzech rozegranych meczy awansowaliśmy pierwszy raz od wielu lat do finałów tych rozgrywek.
W kolejnym dniu zmagań rozegraliśmy bardzo zacięty mecz o awans do najlepszej "trójki", jednak musieliśmy uznać wyższość zawodników z Technikum nr. 3, którzy ostatecznie pokonali Nas w rzutach karnych 4:3 (w regulaminowym czasie gry był wynik 3:3).
Ostatecznie zakończyliśmy rywalizacje na szóstym miejscu w Sosnowcu, co i tak jest dużym sukcesem Naszej szkoły!
GRATULACJE!!!