Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W dniach 11-13.05.2018 w całej Polsce odbywają Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) - największe wydarzenie dla projektów europejskich. Dni Otwarte są elementem kampanii Europe in My Region, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim. W ramach obchodów tych Dni, pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przygotowali dla uczniów Technikum nr 5 Samochodowo – Mechatronicznego  prelekcje na temat Funduszy oraz konkurs wiedzy o Unii Europejskiej. Pani Magdalena Nalbach zapoznała uczniów klas 1ST, 1SM i 2SM z ideą akcji Dni Otwartych oraz z podstawowymi informacjami dotyczącymi Funduszy Europejskich. Uczniowie wzięli również udział w teście wiedzy o Unii Europejskiej. Najlepsi zostali nagrodzeni upominkami.